Calisma-saati bir Türkiye Firma Rehberi / Türkiye İşletme Rehberi sitesidir.
⦁ Calisma-saati' nde  yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, Kullanıcılarımızdan, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşmaktadır.
⦁  Calisma-saati.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
⦁  Calisma-saati.com  site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir.
⦁ Calisma-saati.com sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
⦁ Calisma-saati.com, yayınlanan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
⦁  Calisma-saati üzerinden yayınlanan işletme ve ziyaretçi arasında herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
⦁ Calisma-saati' nde yayınlanan işletmelerin ticari faaliyeti esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Calisma-saati.com' u hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.         

                                    KVK POLİTİKASINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ                     

                                          KAYIT SİLDİRME FORMU İÇİN TIKLAYINIZ   ♦