Rehber Hakkında

İletişim Bilgileri
E-Mail: iletisim[ @ ]calisma-saati.com

   Calisma-saati.com Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı Faaliyet Belgesine Sahip ve Rehberlik Hizmeti de dâhil birçok alanda bilişim hizmet veren bir teknoloji şirketidir. 

İşletme Rehberlik hizmetleri platformunun bir parçası olan, calisma-saati.com İşletme Rehberi Türkiye genelinde tüm bölgeler ve şehirlerde bütün iş kollarında detaylı iletişim bilgilerine, çalışma saatlerine ve coğrafi bilgilerine kolayca ulaşmanızı sağlayan Türkiye Firma Rehberidir. calisma-saati.com profesyonel çevrimiçi iletişim ve reklam için kesinlikle gerekli bir araçtır.

Calisma-saati.com, Türkiye'nin en büyük ücretsiz bir rehberdir ve Wikipedia'ya benzer bir şekilde çalışır. Ayrıca calisma-saati.com dünyanın birçok farklı ülkelerinde de kullanıcılarına hizmet vermektedir. Calisma-saati.com Yerel İşletme Rehberi üzerinde iki buçuk milyondan fazla kayıt bilgisi yayınlanmaktadır. Ve her ay 6 milyon kullanıcı tarafından rehberimiz kullanılmaktadır.

Calisma-saati.com firma rehberi, tüm büyük arama motorlarında milyonlarca endekse sahiptir. Calisma-saati.com internet sitesi, işletme bilgilerinizi, hizmetlerinizi müşterilerinize ulaştırmanın en etkili yoludur. İşletmenizin iletişim bilgileri, adres bilgileri, firmanız hakkındaki yorumlara calisma-saati.com aracılığı ile ücretsiz gösterilir.

Calisma-saati.com'da İşletmenizi düzenlemek ve yayınlamak:
calisma-saati.com internet sitesindeki hatalı firma bilgilerini düzenlemek için ilgili iletişim bölümümüzdeki mail aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.

Özel Kullanıcılar ve Müşteriler istediği zaman kamu daireleri, mağazalar, doktorlar gibi birçok bilgiyi rehberimize kayıt altına alabilir. İşletme bilgilerini düzenleme talepleri calisma-saati.com internet sitesi editörleri tarafından kontrol edilerek doğrulanmakta ve yayına alınmaktadır.

Calisma-saati.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile ilgili hiçbir bağlantısı ve ilişkisi bulunmamaktadır.

Calisma-saati.com sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.


Calisma-saati.com internet sitesi ile ilgili istek, şikâyet ve önerilerinizi, mail adresimize ulaşarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri yetkililerimiz size en kısa sürede gerekli desteği sağlayacaklardır.

Saygılarımızla
calisma-saati.com ekibi 

Copyright © 2014-2021 .  Tüm hakları saklıdır. Sitemiz üzerinde yayınlanan firma, kurum ve kuruluşların adres, telefon, faks ve harita içeriklerinden, firmamız sorumlu tutulamaz. Sitemizin yazılı izni olmadan sitedeki hiçbir veri kopyalanamaz.