Çalışma Saati olarak Türkiye' nin en kapsamlı rehberi olma yolunda siz değerli kullanıcılarımızın katkılarıyla hızla ilerliyoruz...  

Çalışma Saati ücretsiz bir rehberdir ve Wikipedia’ ya benzer bir şekilde çalışır. Özel Kullanıcılar ve Müşteriler istediği zaman Kamu Daireleri, Mağazalar, Doktorlar vb. rehberimize kayıt altına alabilir. Her ay 4 milyondan fazla kullanıcı burada firmaların çalışma saatleri ve kurumların mesai saatlerini incelemektedir.   

İşletme sahibi kullanıcılarımız işletmelerini kaydederek rehberimizi daha da genişletmektedir. Siz de eğer bir işletme sahibiyseniz; işletmenizi duyurmak ve reklamınızı yapmak istiyorsanız, rehberimize kaydınızı yaparak potansiyel müşterilerinizin size daha kolay ulaşmasını sağlayabilirsiniz. 

    Ayrıca sitemizin ana sayfasında işletmenizin reklamını yapabilirsiniz!

Aylık 4 milyondan fazla kullanıcının kullandığı, 8 milyon görüntüleme elde edilen rehberimizde işletmeler ; 15 gün veya 1 ay süren reklam paketlerinden yararlanabilirler. Reklamlar sitemizin ana sayfasında yayımlanır. Tek yapmanız gereken iletişim kısmında verilen e-mail adresimiz veya sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla bize ulaşmak! 

Reklam verebilmek için işletmenizin tanıtım yazısının ekibimize iletilmesi ve reklam verenin işletmenin yetkilisi olması gerekmektedir. Sadece bu kriterlere uygun ilanlar değerlendirmeye alınacaktır. 

İşletmenizin reklamını sayfamızda yayınlanmasını istiyorsanız buradan bize ulaşın...