Operatör Doktor Mohamet Abdulmalek Khalaf

Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı

 

Çalışma Saatleri

 • Pazartesi 08:30-12:00 / 13:00-16:30
 • Salı 08:30-12:00 / 13:00-16:30
 • Çarşamba08:30-12:00 / 13:00-16:30
 • Perşembe08:30-12:00 / 13:00-16:30
 • Cuma08:30-12:00 / 13:00-16:30
 • CumartesiKAPALI
 • Pazar KAPALI
10:02 Saat Sonra Açık

İletişim Bilgileri

Operatör Doktor Mohamet Abdulmalek Khalaf
Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı
Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi

Fevzipaşa Mahallesi Faik Kocagöz Caddesi 16 09200 Söke/Aydın

 • Telefon Numarası : 02565182361
 • Fax : 02565121226
 • Mobil :
 • E-posta : [email protected]
 • Web :
 • * Yukarıdaki bilgiler yanlış ise yorum kısmından düzeltilmesi için bildirimde bulunabilirsiniz.
Yakınındaki Diğer İşletmeler:

Operatör Doktor Mohamet Abdulmalek Khalaf - Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Telefon Numarası, İletişim BilgileriOperatör Doktor Mohamet Abdulmalek Khalaf - Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı hakkında yapılmış şikayet ve yorumları okuyabilir, Operatör Doktor Mohamet Abdulmalek Khalaf - Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Operatör Doktor Mohamet Abdulmalek Khalaf - Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı  'dan aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürlerinizi bildirmek için alttaki iletişim formunu doldurup bize gönderebilirsiniz.


Kullanıcı Yorum ve Değerlendirmeleri
Elif Ant Akçay – 07.08.2019:

Atatürk'ün "Beni türk doktorlarına emanet edin". Cümlesi kulağınıza küpe olsun. !!! Doğru dürüst Türkçe cümle kuramıyor, konuştuğu da anlaşılmıyor .


Şikayet Görüş Değerlendirme
Lütfen en az 50 karakter yazarak, değerlendirmeniz sayesinde diğer kullanıcılarımıza da yardımcı olabilirsiniz.
*Yönetici onayından sonra yayına alınacaktır.

Operatör Doktor Mohamet Abdulmalek Khalaf - Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Harita Konumu ve Yol Tarifi

Aşağıdaki Haritayı kullanarak Operatör Doktor Mohamet Abdulmalek Khalaf - Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı nerede bulunduğunu görebilir, Operatör Doktor Mohamet Abdulmalek Khalaf - Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Yol Tarifi alabilirsiniz.

Firma ile ilgili Anahtar Kelimeler
4 boyutlu renkli ultrason, abdulmalek, acil doktor, acil ilk yardım, adet ağrılarının tedavisi, adet düzensizlikleri tedavisi, adet düzensizliği, ağrısız doğum, aşılama iui, bulaşıcı hastalıklar tedavisi, cerrahi işlemler, cinsel sağlık, doktor, doktor değerlendir, dondurma ve yakma, doğal doğum, doğum, dış gebelik tedavisi, en yakın kadın doğum uzmanları, en yakın kadın doğum uzmanı, gebelik, gebelik kadın sağlığı, gebelik takibi, gebelik takip, gebelik testi, gebelik öncesi chek-up, genital estetik, genital estetik ameliyatları, hafta hafta gebelik takibi, hastalıkları, histeroskopi, hormonal bozuklukların tedavisi, hsg ilaçlı rahim filmi, idrar kaçırma ameliyatları, iç dudak estetiği, jinekoloji, kadın, kadın doğum uzmanları, kadın doğum uzmanı, kadın hastalıkları, kanser araştırma ve smear alınması, kapalı ameliyatlar laporoskopi, kemik erimesi tedavisi, khalaf, kist tedavisi ve ameliyatları, kürtaj, kısırlık, kısırlık infertililite araştırma ve tedavisi, kızlık zarı dikimi, kızlık zarı muayenesi, labioplasti, meme muayenesi, menopoz takip ve desteği, miyom ameliyatı, mohamet, myom ve polip ameliyatları, normal doğum, operatör, polikistik over sendromu, rahim ağzı kanseri aşısı ve siğil aşısı, rahim içi ve kol içi spiral uygulama, sağlık, sezaryen ile doğum, sezeryan, siğil tedavisi, tavsiye doktor, tüp bebek, tüylenme tedavisi, uzmanı, vajina daraltma, vajina dış dudak dolgusu, vajina estetiği, vajinal akıntı ve enfeksiyon tedavisi, ve, yara dondurma ve yakma, yumurtalık kistleri, yumurtlama günü hesaplama, çikolata kisti tedavisi,