Doktor Fatma Tezcan

İç Hastalıklar

Çalışma Saatleri

 • Pazartesi 08:30-12:00 / 13:00-16:30
 • Salı 08:30-12:00 / 13:00-16:30
 • Çarşamba08:30-12:00 / 13:00-16:30
 • Perşembe08:30-12:00 / 13:00-16:30
 • Cuma08:30-12:00 / 13:00-16:30
 • CumartesiKAPALI
 • Pazar KAPALI
25:23 Saat Sonra Açık

İletişim Bilgileri

Doktor Fatma Tezcan
İç Hastalıklar
Tuzla Devlet Hastanesi

İçmeler Mahallesi Piri Reis Caddesi 74 34947 Tuzla/İstanbul

 • Telefon Numarası : 2164940953
 • Fax : 2164940959
 • Mobil :
 • E-posta :
 • Web :
 • * Yukarıdaki bilgiler yanlış ise yorum kısmından düzeltilmesi için bildirimde bulunabilirsiniz.
Yakınındaki Diğer İşletmeler:

Doktor Fatma Tezcan- İç Hastalıklar  Telefon Numarası, İletişim BilgileriDoktor Fatma Tezcan- İç Hastalıklar  hakkında yapılmış şikayet ve yorumları okuyabilir, Doktor Fatma Tezcan- İç Hastalıklar şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Doktor Fatma Tezcan- İç Hastalıklar   'dan aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürlerinizi bildirmek için alttaki iletişim formunu doldurup bize gönderebilirsiniz.


Kullanıcı Yorum ve Değerlendirmeleri
Nezahat sahin – 08.08.2019:

Fatma tezcan a Diyabet raporumun yenilenmesi için gittim. Sonra eczaneye gittiğimde raporun onaylanmadığını söylediler. Tekrar gidip durumu söylediğimde hatasını bastırmak icin haksız söylemlerde bulundu. Bikac gün yine tahlil vermem gerekti mağdur oldum.

Volkan Öztürk – 11.07.2019:

Fatma Tezcan isimli dahiliye doktoruna gittim. Kan aldı sonra eski sonucum ile birlikte gittiğimde kan sonucuna bakmadan 6 ay önceki sonuca göre biyopsi yapılması gerektiğini 6 önce gittiğimi söyledim yok sen gitmemişsin gitseydin biyopsi yaparlardı diye beni yalancı duruma düşürdü. Ben, biyopsi yapmaya gerek yok dediler diye söyledimse de ukala bir şekilde senin yaşın kadar ben hastane gezdim gibi kendini küçük düşürecek sözler edip beni konuşturmadı.


Şikayet Görüş Değerlendirme
Lütfen en az 50 karakter yazarak, değerlendirmeniz sayesinde diğer kullanıcılarımıza da yardımcı olabilirsiniz.
*Yönetici onayından sonra yayına alınacaktır.

Doktor Fatma Tezcan- İç Hastalıklar Harita Konumu ve Yol Tarifi

Aşağıdaki Haritayı kullanarak Doktor Fatma Tezcan- İç Hastalıklar nerede bulunduğunu görebilir, Doktor Fatma Tezcan- İç Hastalıklar Yol Tarifi alabilirsiniz.

Firma ile ilgili Anahtar Kelimeler
En yakın iç hastalıkları doktoru, en yakın dahiliye doktoru, Ozon Tedavisi, Prolo Terapi, Nöral Terapi, Ağrı Terapi, Obezite Kilo Verme, Hacamat, Detoks ve Şelasyon, Cupping, Kinezyoloji, Lazer Tedavi, Nöral Terapi , Ozon Tedavisi , Tuz Odası Terapisi , Osteoterapi , Refleksoloji , Apiterapi , Proloterapi , Biorezonans , Hacamat Tedavisi , Sülük Tedavisi , Akupunktur , Mezoterapi , Aromaterapi , Hipnoterapi , Obezite , Kilo Verme , Astım , Alerji , Anti Aging Cupping , Detoks ve Şelasyon , Fitoterapi , Hirudoterapi , Homeopati , Kinezyoloji , Lazer Tedavi , Manuel Terapi , Manyetik Alan Tedavisi , MBST, iç hastalıkları, dahiliye, tedavi, reçete, acil yardım, en yakın dahiliye doktoru , iç hastalıkları, Obezite Cerrahisi, Makat Koruyucu Ameliyatı, Robotik Cerrahi, Onkolojik (Kanser) Cerrahi, Tek Delik Ameliyatları, Torbasız Bağırsak Kanseri, Mide Kanseri, Bağırsak Kanseri, Sıcak Kemoterapi, Basınçlı Kemoterapi, Rektum Kanseri, Reflü Hastalığı, Mide Fıtığı, Tem Ameliyatı, Diyabet , Mide Küçültme Ameliyatı , Tüp Mide Ameliyatı , Mide Kanseri , Sıcak Kemoterapi , Basınçlı Kemoterapi , Rektum Kanseri -Reflü Hastalığı , Mide Fıtığı , Yemek Borusu Kanseri , Kalın Bağırsak Hastalıkları, Laparoskopik Cerrahi, Tiroid, Endoskopi, Ultrasonografi, Tüp Mide ve Bypass, Meme Koruyucu Cerrahi, Guatr, Kolonoskopi, Kolon ve Rektum Cerrahisi Guatr Cerrahisi, Tiroid Bezi, Paratiroid Cerrahisi, Tiroid Cerrahisi, Troid Kanseri, Troid Bezi , ameliyat, sağlık, reçete, bakım, tedavi, en yakın cerrah, ameliyat, açık ameliyat, cerrah , genel cerrahi, ameliyat, göğüs hastalıları, radyoloji, uroloji, noroloji, onkoloji, kalp damar, farmotoloji, nükleer tıp, hemotoloji, nefroloji, endokrinoloji, gastoendoloji, anatomi, biokimya, diyabet, röntgen çekimi, röntgen bilirkişi, sağlık, tedavi, ilaç, acil muayene, acil servis, en yakın doktor, teşhis, doktor, çocuk, sağlığı, ve, hastalıkları, , hastalıkları, fatma, tezcan-, hastalıklar,