Yurtiçi Kargo Gaziemir Umurbey Şubesi

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi 09:00-18:00
  • Salı 09:00-18:00
  • Çarşamba09:00-18:00
  • Perşembe09:00-18:00
  • Cuma09:00-18:00
  • Cumartesi09:00-17:00
  • Pazar KAPALI
06:11 Saat Daha Açık

İletişim Bilgileri

Yurtiçi Kargo Gaziemir Umurbey Şubesi
En Yakın Yurtiçi Kargo Şubesi

Atıfbey Mahallesi 5. Sokak 72/A 35410 Gaziemir/İzmir

Yakınındaki Diğer İşletmeler:

Yurtiçi Kargo Gaziemir Umurbey Şubesi Telefon Numarası, İletişim BilgileriYurtiçi Kargo Gaziemir Umurbey Şubesi hakkında yapılmış şikayet ve yorumları okuyabilir, Yurtiçi Kargo Gaziemir Umurbey Şubesi şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Yurtiçi Kargo Gaziemir Umurbey Şubesi  'dan aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürlerinizi bildirmek için alttaki iletişim formunu doldurup bize gönderebilirsiniz.


Kullanıcı Yorum ve Değerlendirmeleri
Özden usun – 07.12.2021:

Benim bu gün kargom gelmesi gerekiyordu sabahtan akşama kadar kargomu bekledime evde kargom gelmedi zilimde hiç çalmadı sonra mesaj geldi kargo teslim edilemedi diye tüm gün kargo beklediğim halde kargomun geriye gitmesini istemiyorum kargomu getirin benim bu telofon nosundan ulasabilirsiniz


Şikayet Görüş Değerlendirme
Telefon numaranızı bırakmanız işletmenin sizinle iletişime geçmesini sağlar. Telefon numarası bırakılmayan yorumlar, işletmenin iletişime geçmesi durumunda kaldırılabilir. Numaranız sayfamızda paylaşılmayacaktır.
* Lütfen en az 50 karakter yazınız.
*Yönetici onayından sonra yayına alınacaktır.

Yurtiçi Kargo Gaziemir Umurbey Şubesi Harita Konumu ve Yol Tarifi

Aşağıdaki Haritayı kullanarak Yurtiçi Kargo Gaziemir Umurbey Şubesi nerede bulunduğunu görebilir, Yurtiçi Kargo Gaziemir Umurbey Şubesi Yol Tarifi alabilirsiniz.