> Çalışma Saati Nedir?
calisma-saati.com sitesi, işletme veya firma bilgilerinizi, ürün ve hizmetlerinizi internet üzerinde yayınlamanızı sağlayan, internet üzerinde daha çok var olmanızı sağlayan ve bulunabilirliğinizi arttıran tamamen ÜCRETSİZ hizmet veren bir rehber sitesidir.

 > Calisma-saati.com Nasıl çalışır?
calisma-saati.com sitesi, günlük olarak güncellenen yeni firmaların eklendiği ve mevcut firmaların sürekli güncellendiği bir sistemdir. İşletme/Firma bilgileri editörlerimizce sisteme toplu olarak yüklenebildiği gibi ayrıca İşletme/Firma sahipleri, yetkilendirilmiş SEO uzmanları, bilgi işlem personelleri de kendi işletme/firma bilgileri üzerinde değişiklik yapar veya yeni eklemelerde bulunur.

 > Calisma-saati.com hangi sürelerde güncellenir?
calisma-saati.com sitesinde kayıtlı firmalar günün her saatinde güncellenebilmektedir. Gelen güncelleme veya yeni ekleme talepleri editörlerimizce kontrol edildikten sonra yayına alınır ve bu çoğu zaman 24 saati geçmemektedir.

 > Neden İşletmemi calisma-saati.com'a eklemeliyim?
Arayan sizi bulsun istemez misiniz? İşletmeniz ile ilgili en doğru bilgi ve kelimelerle calisma-saati.com'a kaydolduğunuzda arayanlar önce sizi bulur. Calisma-saati.com, müşterilerin sizi her zaman ve her yerde bulmalarına yardımcı olur. Böylece işiniz büyür, müşteriler ve kazancınız artar. Türkiye’nin en büyük online firma rehberinde siz de ücretsiz yayınlanabilir, kayıtlı iletişim bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. İşletmenizi veya firmanızı, ürün ve hizmetlerinizi internette ücretsiz olarak tanıtmak arama motorlarında kendi kategorinizde yapılan aramalarda daha üst konumlarda yer almak, arama motorları organik arama sonuçlarında daha fazla yer almak için calisma-saati.com işletmenizi ya da firmanızı ekleyebileceğiniz en uygun rehber sitesidir.

 > Firma Ara Nedir?
Bir işletme mi arıyorsunuz? Calisma-saati.com Yerel İşletmeler Rehberi veri tabanında kayıtlı işletmeler içerisinde mutlaka sizin aradığınız firma da kayıtlıdır. Calisma-saati.com'u kullanarak aradığınız firmanın bilgilerine en kısa sürede ulaşabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey ise aradığınız işletmenin adını bir bölümünü yazmak ve aratmak.

 > Şikayet Görüş Değerlendirme nedir?
Şikâyetiniz mi var? Aldığınız bir ürün veya hizmetten memnun kalmadınız mı? Haksızlığa uğradığınızı kandırıldığınızı mı düşünüyorsunuz? Ürün iadesinde sorun mu yaşıyorsunuz ya da bir işletmeye şikâyetinizi mi bildirmek istiyorsunuz? O zaman şikâyetinizi yazmak istediğiniz işletmeyi rehberimizden bulun ve şikâyetinizi gönderin. Sizin için calisma-saati.com'a bir "Şikayet Görüş Değerlendirme Platformu" ekledik. Gönderdiğiniz şikâyetler uzman ekibimiz tarafından değerlendirilip birkaç aşamadan geçtikten sonra yayına alınarak kullanıcılarımıza paylaşılmış olur. Paylaştığınız şikâyetlerin iletildiği kurum sitemiz üzerinden yanıtlayarak veya doğrudan şikâyetçi ile iletişim kurmasına imkânda sağlamaktayız.

 > Calisma-saati.com'da işletme bilgilerimi nasıl güncelleyebilirim?
İnternet sitemizde yayınlanan işletme bilgilerinizi güncelleyebilmek için iletişim bölümündeki mail adresimize yeni güncel bilgilerinizi yazarak bize gönderebilirsiniz.

 > Calisma-saati.com'da yayınlanan bir işletmenin bilgilerinin hatalı olduğunu düşünüyorum ne yapmalıyım?
İnternet sitemizde yayınlanan bir işletme bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız ilgili işletme/firmayı mail aracılığıyla ulaştırarak yeni güncel bilgileri bize ulaştırabilirsiniz.

 > Calisma-saati.com'da işletme bilgilerimizi biz eklemedik nasıl bu sistemde yer alıyor?
İnternet sitemizde yayınlanan işletme bilgilerinin çoğunluğu kullanıcıların eklediği bilgilerden oluşmaktadır. Ayrıca sistemimize Türkiye'de faaliyet gösteren dernekler, meslek kuruluşları, ticaret odaları, sanayi odaları gibi birçok kaynaktan veriler toparlanmakta, derlenmekte ve işlenmektedir. Eğer işletmenizi veya firmanızı kendiniz, çalışanınız veya yetki verilmiş bir temsilciniz eklemediyse sistemimize bu yolla eklenmiş olabilir. Bu durumda işletmenizi sahiplenerek güncelleyebilir veya yayından kaldırılması için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 > Calisma-saati.com'da işletme bilgilerim var, nasıl kaldırabilirim?
İnternet sitemizde yayınlanan işletme bilgilerinizi sistemden çıkartmak için mail adresimize işletmenin yetkilisi veya işletme adına işlem yapmaya yetkili olduğunuzu gösterir herhangi bir belge ile bize başvurmanız durumunda tüm işlemler gerçekleştirilecek ve işletme/firma bilgileriniz sistemimizden çıkartılacaktır.

 > Calisma-saati.com'un gelir kaynağı nedir?
calisma-saati.com bireysel kullanıcılar için sunmuş olduğu için hiçbir hizmetten ücret talep etmemektedir. Gelir kaynağımız internet sitemizi ziyaret eden kullanıcılara gösterilen reklam gösterimlerinden, işletme sahiplerine sunulan ek özelliklerden sağlanmakta ve internet sitesinin yayınlanması, sunucu giderleri, editör hizmetlerinin sağlanması gibi tüm giderler bu kaynaklardan sağlanan gelirlerden karşılanmaktadır.

 > Calisma-saati.com sitesi üzerinde yayınlanan işletme/firma bilgileri ne kadar güvenli ve doğru?
calisma-saati.com olarak yayınlanan bilgilerin doğru ve güncel tutmak için çaba sarf ediyoruz. Calisma-saati.com'da yayınlanan işletme bilgileri ekibimiz tarafından doğruluğunun tespiti çok zor veya bazı durumlarda mümkün olmadığından kullanıcılar işletme / firma bilgilerine dikkat etmekle yükümlüdür.

Calisma-saati.com'da yer alan veya kullanıcılar tarafından girilen veya güncellenen işletme bilgilerinin yanlış olmasından doğacak maddi / manevi zararlardan calisma-saati.com sorumlu olmadığı bilinmelidir.

 > Calisma-saati.com'a nasıl ulaşabilirim?
calisma-saati.com olarak sistemimizde kayıtlı 3.5 milyondan fazla işletme bilgisi bulunmaktadır ve verdiğimiz hizmetlerin birçoğundan da herhangi bir ücret alınmamaktadır. Maliyetleri minimuma düşürerek sizlere en iyi hizmeti sunmaya gayret göstermekteyiz. Calisma-saati.com hizmetleri için şu an aktif bir çağrı merkezimiz yoktur. İletişim ve bütün istek/talepleri formlar ve mail adresimiz üzerinden daha hızlı ve aktif bir şekilde 7/24 yürütüyoruz. Tüm talepler titizlikle değerlendiriliyor geri dönüş yapılması gereken taleplere geri dönüşleri sağlıyoruz.