Ana Sayfa » News

Tekzen Mağazaları Çalışma Saatleri

04. Haziran 2018
Tekzen Mağazaları Çalışma Saatleri Bu yazımızda sizlere biraz da Optik, gözlük denilince aklımıza ilk gelen markalardan biri olan Atasun Optik' ten bahsetmek istiyoruz. Atasun Optik 44 ülkede, 6.000’den fazla mağazası ile çalışma saatlerinde hizmet veren GrandVısıon şirketinin %100 iştiraki olarak ülkemizde 2007 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Atasun Optik mesai saatlerinde mağazalarına gelen müşterilerin memnuniyetini sağlamak adına en iyi görüş kalitesini, en uygun fiyatlarla müşterilerine sunmaktadır. Atasun Optik 41 ilde 188 şubesiyle çalışma saatlerinde mağazalarına gelen müşterilerine hizmet vermektedir.

Ev yenilemek, yeni eşyalar almak ve onları kullanmak çok keyiflidir. Sık sık yeni bir eşyaya ihtiyaç duyarız. Örneğin uzun mesai saatlerinden sonra evimize geldiğimizde rahat bir koltukta dinlenmek, bir çocuğun ders çalışma saatlerinde rahat bir odada kullanışlı bir masada ders çalışması ve ailesi için mesai saati hiç bitmeyen anneler için kullanışlı mutfak eşyaları oldukça önemlidir.  

 

  Yeni bir eşya alma sürecinde rahat kullanışlı eşyalara sahip olmak ve onları kullanmak ne kadar keyifliyse eşya seçme süreci de o kadar stresli olabilir. Şehirlerin büyümesi mağazacılığın yaygınlaşmasıyla hemen her gün yeni mağazalar açılmaktadır. Sevdiğimiz markaların mağazası yakınımızda var mı, adresi ve iletişim bilgileri nedir, açılış saati kaçtır, kapanış saatinden önce yetişebilir miyim gibi sorular hepimizin zaman zaman karşısına çıkar. Böyle zamanlarda yapmanız gereken Çalışma Saati' ni ziyaret etmek. Çalışma Saati' nde her iş sektöründen bütün mağazaların adres, iletişim ve çalışma saatigibi ihtiyacımız olan bütün bilgilerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 


   Bu yazımızda sizlere biraz da Tekzen' den bahsedeceğiz. İlk Tekzen mağazası 1995 yılında İstanbul' da açılmıştır. %100 yerli sermaye ile mesai saatlerinde çalışan Tekzen ev geliştirme perakendeciliği sektöründe yurt dışına açılan ilk markamızdır. 

 

  Tekzen mağazaları çalışma saatlerinde mobilyalar, mutfak gereçleri, banyo ve duş sistemleri, inşaat tesisat malzemeleri, aydınlatma gereçleri, bahçe ürünleri, dekorasyon, dayanıklı ev aletleri,  spor ürünleri gibi her türden ürünü bulmak mümkündür.  Çalışma Saati' ni ziyaret ettiğinizde bütün Tekzen mağazalarının adres, iletişim, açılış saati kapanış saati gibi bütün bilgilerini kolaylıkla bulabilirsiniz.  

 

  Sizler de hala Çalışma Saati' yle tanışmadıysanız rehberimizi ziyaret ederek hem aradığınız her iş yerinin, devlet kurumunun bilgilerine ulaşabilir hem de etrafınızda gördüğünüz sayfamızda yer almayan iş yerlerini kaydederek para kazanabilirsiniz. 

« Ana sayfaya geri