Ana Sayfa » News

Migros Marketleri Çalışma Saatleri

26. Şubat 2018
Migros Marketleri Çalışma Saatleri Marketler günlük hayatımızda en sık gittiğimiz yerlerdir ve hayatımızın vazgeçilmez parçalarından biridir. Yeni bir güne başlarken kahvaltıya ekmek almak için, ya da evimizi, mesai saatlerinde iş yerimizi temizlerken ihtiyacımız olan temizlik ürünlerini almak için, ya da bir misafir geleceği zaman, ya da bir yere ziyarete gideceğimiz zaman atıştırmalıklar almak için veya uzun çalışma saatlerinden sonra işten eve dönerken meyve almak için yani diyebiliriz ki günlük hemen her tüketim ihtiyaçlarımızı karşılamak için bir market şubesine yolumuz düşer. Her evin ihtiyacıdır gıdasal ürünler, temizlik malzemeleri, kişisel bakım ürünleri... Ekmek, et, peynir, süt, yoğurt, meyve, sebze, deterjan daha sayamayacağımız yüzlerce çeşit ürünü mesai saatlerinde herhangi bir market şubesinden tedarik edebiliriz. Günümüzde market şubelerinin sayısı her geçen gün artmaktadır. Yüzlerce çeşit ürünüyle çalışma saatlerinde müşterilerine hizmet veren market zincirleri hemen her gün yeni bir tanesini müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Günlük koşturmaca içerisinde ev hanımlarının bitmek bilmeyen mesai saatlerinden arta kalan zamanlarda ve iş hayatındaki insanların çalışma saatleri sonrasında gitmek isteyeceği bir yer olduğunda aramamaları için hangi mağaza nerede hangi market kaçta açılıyor kapanış saati ne mesai saati bitmeden yetişebilir miyim gibi sorularına kolaylıkla ulaşabilmeleri için, Çalışma Saati' ni sürekli güncellemekte ve geliştirmekteyiz. Bu yüzden Çalışma Saati olarak kullanıcılarımızın en sık gittiği yerler olan marketlere en güncel bilgileriyle rehberimizde geniş ölçüde yer verdik. Çalışma Saati' ni ziyaret ettiğinizde bütün market zinciri şubelerinin adres, iletişim ve çalışma saati bilgilerine kolaylıkla ulabilirsiniz. Rehberimizde bütün şube bilgileriyle yer alan market zincirlerinden biri de Migros' tur. Ülkemizde market sektörünün öncüsü olan Migros, geniş kullanım alanlarına sahip olan şubelerinde; gıda ve ihtiyaç maddelerinin yanısıra, kozmetik, kırtasiye, züccaciye, elektronik, kitap ve tekstil gibi kategorileriyle mesai saatlerinde müşterilerinin gereksinimlerini karşılamaktadır.

Migros, 60 yılı aşkın süredir müşterisine, personeline, tedarikçisine çalışma saatleri içerisinde en iyi hizmeti sunmak için en son teknoloji sistemleri ve en kaliteli hizmeti sunmaya çalışmaktadır. “Migros Size İyi Gelecek” mottosu ile iyi tarım, iyi et ve en iyi kalitede ürünleri, en bol çeşit ve en uygun fiyatlarla çalışma saatleri içerisinde müşterilerine sunar.

Migros Marketler kendi içerisinden küçükten büyüğe doğru Migros Jet, M, MM, MMM ve 5M Migroslar olarak ayrılmaktadır. Ülkemizde 76 ilde 1657 mağaza ile mesai saatlerinde müşterilerine hizmet vermektedir. 633 Migros Jet Şubesi, 585 M Migros Şubesi, 307 MM Migros Şubesi, 111 MMM Migros Şubesi, 21 5M Migros Şubesi ile çalışma saatlerinde müşterileri ile buluşmaktadır.

Çalışma Saati' ni ziyaret ettiğinizde M Migros'ların çalışma saatlerini, MM Migrosların mesai saatlerini, MMM ve 5M Migrosların yani bütün Migros şubelerinin adres, iletişim, çalışma saati, açılış kapanış saati bilgilerini kolaylıkla bulabilirsiniz.

Henüz rehberimizle tanışmadıysanız sizleri de Çalışma Saati sayfamıza bekleriz. Rehberimizi kullanarak istediğiniz her kurum, kuruluş, mağaza, market şubeleri, bankalar, devlet daireleri gibi ihtiyacınız olan her kurumun bilgilerine ulaşırken, etrafınızda gördüğünüz sayfamızda yer almayan iş yerlerini kaydederek para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Saygılarımızla,
Çalışma Saati

« Ana sayfaya geri