Ana Sayfa » News

Mavi Jeans Mağazaları Çalışma Saati

08. Mart 2018
Mavi Jeans Mağazaları Çalışma Saatii Yemek içmek kadar önemli olan en temel ihtiyaçlarımızdan biri giyinmektir. Giyinmek günümüzde örtünmenin çok ötesinde bir hal alıp insanların karakterlerini tarzlarını yansıtır olmuştur. İnsanlar günlük evinde rahat kıyafetler, mesai saatlerinde çalıştığı işinde daha resmi kıyafetler, bir davette düğünde daha şık ışıltılı kıyafetler seçer. Hemen herkesin sahip olduğu en temel kıyafetlerden biri kot pantolonlardır. Kot pantolonlar kumaşı, rahatı, şıklığı ve modaya uygunluğuyla her yaştan her cinsiyetten insanın en sık kullandığı tekstil ürünleridir. Gündelik hayatımızda, çalışma saati bitip işimizden evimize döndüğümüzde ya da günlük gezintilerimizde birçok aktivitemizde en rahat ettiğimiz kıyafetler kot pantolonlardır. Kot pantolon denilince aklımıza gelen ilk markalardan biri olan Mavi Jeans de bütün mağaza şubelerinin adres, iletişim, açılış saati ve kapanış saati bilgileriyle Çalışma Saati' nde yer almaktadır. Mavi Jeans 1991 yılında İstanbul’ da kurulmuştur. Mavi “Perfect Fit” felsefesiyle, müşteri ihtiyaçlarını anlama, yakından izleme ve müşteriye fiyatını hak eden ürünler sunarak bir dünya markası olarak mesai saatlerinde müşterilerine hizmet vermektedir.

Mavi 1996 yılında yurt dışına açılarak 35 ülkede 5500 satış noktası ve 392 Mavi mağazasında çalışma saatlerinde hizmet vermektedir. Mavi, Türkiye’ de de 331 mağazasında 3.340 çalışanı ile mesai saatlerinde müşterileriyle buluşmaktadır.

Hangi marka kot pantolonu nereden alırım, en yakınımda acaba hangi mağaza şubesi var, en sevdiğim markanın mağaza şubesinin açılış saati nedir, kapanış saati gelmeden yetişebilir miyim gibi sorularla karşılaşırsanız hepsinin cevabı Çalışma Saati' nde bir 'tık' kadar yakınınızda.

Siz değerli kullanıcılarımızın ihtiyaç duyacağı her iş yeri, devlet dairesi, banka, hastane, restoran (vs.) gibi iş yerleri kadar mağazalar da en geniş ve en kapsamlı rehber olan Çalışma Saati' nde geniş ölçüde yer almaktadır. Sayfamızı ziyaret ettiğinizde bütün mağaza şubelerinin adres, iletişim ve mesai saati bilgilerini bulabilirsiniz.

Sizler de hala Çalışma Saati' yle tanışmadıysanız rehberimizi ziyaret ederek hem aradığınız her iş yerinin bilgilerine ulaşabilir hem de etrafınızda gördüğünüz sayfamızda yer almayan iş yerlerini kaydederek para kazanma imkanına sahip olabilirsiniz.

Saygılarımızla,
Çalışma Saati

« Ana sayfaya geri