Ana Sayfa » News

Ets Tur Acenteleri Çalışma Saatleri

19. Mart 2018
Ets Tur Acenteleri Çalışma Saatleri'Tatil' kelimesini duyunca bile birçoğumuzun yüzündeki tebessümü görür gibiyiz. Yoğun iş temposunda mesai saatlerinde çalışan yetişkinler, ders çalışma saatlerinde tüm yıl okullarında yorulan öğrenciler ve aileleri için mesai saati hiç bitmeyen kadınlar için en güzel etkinliktir 'tatil'. Koca bir yılı çalışma saatlerinde işinde, okulunda, evinde çalışıp çabalayarak geçiren insanlar için tatil planı yapmak ne kadar güzel bir etkinlik olsa da, bu etkinliği planlama süreci de bir o kadar zorludur. Çünkü tatil planı yapılırken en zor sorular nereye gidelim, hangi otele gidelim, uygun tatil zamanımızda gideceğimiz otelde yer var mı, gideceğimiz otelin çalışma saati nedir gibi sorulardır. Bütün bu soruların cevaplarını bulmanının en kolay yolu çalışma saatlerinde bir seyahat acentesini ziyaret etmektir. Mesai saatleri içerisinde gideceğimiz bir seyahat acentesi şubesinde seyahat danışmanı yardımıyla, oteller, turlar, günü birlik turlar, yurt içi ve yurt dışı seyahatler, kültür ve tarih turları gibi birçok tatil seçeneğine karar verebiliriz.

Peki bu seyahat acenteleri ''nerede, nasıl ulaşırım, nerede bulurum, çalışma saatleri içerisinde yetişebilir miyim? '' dediğinizi duyar gibiyiz. Bu soruların hepsinin cevabı da Çalışma Saati' nde... Çalışma Saati olarak siz değerli kullanıcılarımız için bütün seyahat acenteleri şubelerini adres, iletişim, açılış ve kapanış saati bilgileriyle rehberimizde kayıt altına aldık. Bütün acentelere saniyeler içerisinde ulaşabilirsiniz.

Biraz da tatil denilince aklımıza ilk gelen seyahat şirketlerinden biri olan Ets Tur' dan bahsedelim:

1991 yılında kurulan Ets Tur mesai saatleri içerisinde şubelerine gelen müşterilerine yurt dışı, yurt içi, gemi ve kültür turları; Kıbrıs, şehir ve yurt içi otelleri; uçak bileti ve araç kiralama hizmetleri sunan bir seyahat şirketidir. Ülkemizde 2 Ets Tur şubesi ve 150' den fazla Etstur acentesi bulunmaktadır. Ets Tur yurt içinde binin üzerinde otel ve tatil köyü, yurt dışında 100' e yakın destinasyon hakkında mesai saatlerinde acentelere gelen müşterilere bilgiler vermektedir.

Çalışma Saati rehberi olarak siz kullanıcılarımıza güzel bir önerimiz de yaz tatili başlamadan Çalışma Saati rehberimizi kullanarak size en yakın Ets Tur acentesini bularak Ets Tur' da erken rezervasyon imkanlarından yararlanırsanız ve hatrı sayılır indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Hala Çalışma Saati' yle tanışmayanlar varsa siz de Çalışma Saati' ni ziyaret ederek, hem aradığınız iş yerlerinin bilgilerine kolaylıkla ulaşabilir hem de rehberimizde yer almayan iş yeri bilgilerini adres, iletişim ve çalışma saati bilgileriyle kaydederek para kazanma imkanı yaratabilirsiniz.

Saygılarımızla,
Çalışma Saati

« Ana sayfaya geri