Ana Sayfa » News

Doğtaş Mobilya Çalışma Saatleri

02. Nisan 2018
Doğtaş Mobilya Çalışma Saatleri''Doğtaş, mobilyada bir 'moda' yaratır.'' sloganıyla dünyaca ünlü modacı, stil danışmanı ve mimarlarla çalışarak mobilya sektörünün önde gelen beğenilen markalarından biri olmuştur. Doğtaş ülkemizde ve dünyada bir çok seçkin noktada 200' den fazla mağazasıyla mesai saatlerinde hizmet vermektedir. 1972 yılında küçük bir atölyede Doğan Mobilya adıyla kurulup 1987 yılında Doğtaş A.Ş. adını almıştır. Sürekli değişim ve gelişim içerisinde olan Doğtaş Mobilya 2009 yılında Doğtaş Exclusive mağaza konseptine geçerek çalışma saatlerinde müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır. Çalışma Saati olarak kullanıcılarımız için küçük bir tüyo; Nisan ayı boyunca çalışma saatleri içinde Doğtaş Mobilya mağazalarında hatrı sayılır indirimler de mevcuttur. Özellikle hafta sonları mesai saatiniz dışında uğrayacağınız şubelerde hafta sonuna özel indirimlerden de yararlanabilirsiniz. Çalışma Saati rehberimizi kullanarak; size en yakın Doğtaş Mobilya mağazasının çalışma saatleri, iletişim bilgilerini ve adreslerini bularak ziyaret etmeyi unutmayınız.

İnsanların hizmetine sunulmuş en etkili şeylerden biri internettir. İnternet doğru kullanıldığında insan hayatını kolaylaştırması ve sayısız faydalar sunması açısından oldukça önemlidir. Örneğin uzun mesai saatlerinden sonra işinden yorgun gelen biri yemek siparişi vermek için, ders çalışma saatlerinde bir öğrenci ödevlerini araştırmak için, bir kutlama için çiçek siparişi verileceği zaman, bir banka şubesinin açılış saatini öğrenmek için, bir mağaza şubesinin adresini, bir devlet dairesinin iletişim bilgilerini öğrenmek için, bir sigorta ya da seyahat acentesinin kapanış saatini öğrenmek için veya arkadaşlarımızla gideceğimiz bir restoranın çalışma saatini öğrenmek kısacası sayamayacağımız kadar çok nedenden dolayı interneti kullanırız.

İnternet kullanımının zor tarafı bir şey ararken gereksiz bilgi yığınlarında boğulmaktır. Çalışma Saati olarak yola çıkış amacımız, insanların bir rehber içinde aradığı her iş yerinin bilgilerini saniyeler içerisinde bulmasını sağlamak ve kullanıcılarımızın bilgi kirliliğinden kurtulmalarını sağlayarak rehberimizden maksimum ölçüde faydalanmalarını sağlamaktır. Kullanıcılarımız Çalışma Saati' ni ziyaret ettiğinde devlet dairelerinden bankalara, hastanelerden eczanelere, mobilya mağazalarından beyaz eşyacılara kısacası hemen her sektörden iş yerinin adres, iletişim ve çalışma saati bilgilerine saniyeler içerisinde ulaşabilir.

Sizler de hala Çalışma Saati' yle tanışmadıysanız rehberimizi ziyaret ederek hem aradığınız her iş yerinin bilgilerine ulaşabilir hem de etrafınızda gördüğünüz sayfamızda yer almayan iş yerlerini kaydederek para kazanma imkanına sahip olabilirsiniz.

Saygılarımızla,
Çalışma Saati

« Ana sayfaya geri