Ana Sayfa » News

Cinemaximum Sinemaları Çalışma Saatleri

12. Haziran 2018
Cinemaximum Sinemaları Çalışma SaatleriCinemaximum, ülkemizde çalışma saatlerinde 36 şehirde 97 sinema işletmesi ve 848 salon sayısı ile Türkiye' nin en büyük sinema zinciridir. Ülkemizde tüm IMAX salonları mesai saatlerinde Mars Cinema Group Cinemaximum bünyesinde hizmet vermektedir. Ayrıca ilk kez 2015 yılında 4DX teknolojisini sinema severlerle buluşturmuştur. Sanatın en güzel dallarından biridir sinema. İnsanların sanat zevklerinin gelişmesi, sosyalleşmesi ve boş vakitlerini değerlendirmesi açısından çalışma saatlerinde hizmet veren sinemaların hayatlarındaki yeri büyüktür. Canımız sıkıldığında, arkadaşlarımızla eğlenceli bir etkinlik aradığımızda, yoğun mesai saatlerinden sonra boş günlerimizde, tatillerde, ders çalışma saatlerinden sonra kafa dağıtmak için yaptığımız en güzel etkinliklerden biridir sinemaya gitmek. Kimimiz korku filmi, kimimiz aşk filmi, kimimiz polisiye, kimimiz fantastik film izlemek için gideriz çalışma saatlerinde hizmet veren sinemalara. İnsanların yeni bir görüş kazanması, sosyalleşmesi, farklı hayatları izleyebilmesi, sanatsal alanda kendini geliştirmesi açısından oldukça önemlidir sinema. Her kesimden her kültür düzeyinden birçok insanın en çok tercih ettiği bir iletişim aracıdır sinema ve hemen hepimizin hayatında büyük yer eden unutamadığı bir film vardır. Bir sinemaya mesai saatlerinde gidip film izlemek ne kadar eğlenceli bir etkinlikse en yakın sinema nerede, hangi seansına yetişebilirim, adresi, iletişim bilgileri nedir gibi sorular da bir o kadar önemlidir.

Böyle zamanlarda en yakın sinema acaba nerede diye düşünmek yerine interneti olan bir cihazdan Çalışma Saati' ni ziyaret ettiğinizde bütün sinema salonlarının, bilgilerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Siz değerli kullanıcılarımızın gitmek isteyebileceği bütün iş yerlerinin bilgilerine yer verirken sinema salonlarının adres, iletişim ve çalışma saati bilgilerine rehberimizde geniş ölçüde yer verdik. Bu yazımızda sizlere bütün sinema salonu şubelerinin bilgilerinin yer aldığı Cinemaximum' dan bahsetmek istiyoruz.

Mars Cinema Group Cinemaximum 2001 yılında sinema severlere mesai saatlerinde hizmet vermeye başlamıştır. 2013 yılında dünyanın en büyük sinema birliği olan UNIC tarafından “Uluslararası Yılın Sinema Grubu” ödülünü almaya hak kazanmıştır. Salonlarında çalışma saatlerinde en üst teknolojilerle hizmet veren Cinemaximum, misafirlerinin bu eğlenceli etkinlerini en iyi şekilde değerlendirmelerini amaçlamaktadır.

Çalışma Saati' ni ziyaret etttiğinizde bütün Cinemaximum Sinema Salonlarının adres, iletişim ve çalışma saati bilgilerini kolaylıkla bulabilirsiniz. Sizler de hala Çalışma Saati' yle tanışmadıysanız rehberimizi ziyaret ederek hem aradığınız her iş yerinin, devlet kurumunun bilgilerine ulaşabilir hem de etrafınızda gördüğünüz sayfamızda yer almayan iş yerlerini kaydederek para kazanabilirsiniz.

Saygılarımızla,
www.calisma-saati.com

« Ana sayfaya geri