Ana Sayfa » News

CarrefourSA Marketleri Çalışma Saatleri

12. Mart 2018
CarrefourSA Marketleri Çalışma SaatleriHemen her gün etrafımızda yeni bir marketin açıldığını görürüz. İnsan ihtiyaçlarının hep artması, nüfusun çoğalması, teknolojinin gelişmesiyle, hemen her gün bir market açılmakta ve market zincirleri bünyelerine çalışma saatlerinde sıklıkla yenilerini eklemektedir. Marketler hemen hepimizin en çok gittiği yerlerdir. Her çeşit gıda, temizlik gibi ihtiyaçlarımızı mesai saatlerinde marketlerden karşılarız. CarrefourSA bugün; CarrefourSA Hiper, CarrefourSA Süper, CarrefourSA Gurme, CarrefourSA Mini olarak toplam 625 mağazasıyla mesai saatlerinde hem çeşitli adreslerde hem de alışveriş merkezlerinde hizmet vermektedir. Ayrıca online alışveriş hizmeti de sunmaktadır. Sayfamızda bütün mağaza şubesi bilgilerine yer verdiğimiz market zincirlerinden biri CarrefourSA' dır. Modern perakendeciliğin temelini oluşturan Carrefour, ilk mağazasını 15 Haziran 1963’ te Fransa’ da açmış ve bugün 29 ülkede 12 binden fazla mağazasıyla çalışma saatlerinde müşterilerine hizmet vermektedir. Ülkemizdeki ilk mağazasını 1993 yılında açıp 1996 yılında Sabancı Holding' le birleşmiştir. 2005 yılında Gima ve Endi' yi de bünyesine katarak mesai saatlerinde müşterilerine hizmet vermeye de devam etmiştir. Büyüme sürecinde İsmar Marketler Zinciri, 1e1 Marketler ve Kiler Marketleri de bünyesine dahil eden CarrefourSA bugün için 10.545 çalışanı ve 625 mağazası ile çalışma saatlerinde müşterilerinin ihtiyaçlarına yüksek standartlarda hizmet ile cevap vermektedir. Carrefoursa Market altında 5 farklı konsept bulunmaktadır. Bunlardan biri Carrefoursa Mini, 0- 400 metrekare arasında ve mahalle aralarında, ufak olan konseptlerdir. Daha sonra süpermarket ve gurme marketleri , bunlar 400-2 bin metrekare arasında mağazalardır. Çeşidine göre bir kısmını süpermarket, bir kısmını gurme olarak adlandırılır. CarrefourSA Gurme Marketler' de sadece yerel değil aynı zamanda ulusal ve uluslararası ürünler de bulunur. Ayrıca organik ürünlerin yanı sıra diyabetik ve glutensiz ürünleri de bulabilirsiniz. CarrefourSA Mini Marketleri metrekare olarak küçük marketlerdir. CarrefourSA Hipermarketleri' ni de birçok alışveriş merkezinde bulma imkanı vardır.

CarrefourSA Hipermarket müşterilerini, üreticilerle buluşturduğu Üretici Pazarı projesinin ilkini CarrefourSA Bursa Hipermarketi önünde açtı. Ve devamının diğer Hipermarketlerde devam edeceğini duyurdu.

CarrefourSA, sebze meyveden taze balığa, süt ürünlerinden şarküteriye, pastadan ekmeğe ve yerel ürünlere kadar tazelikten ödün vermeden çalışma saatleri içinde kaliteli ve geniş ürün yelpazesini, servis kalitesi doğrultusunda uygun fiyat politikasıyla müşterilerine amaç edinmiştir.

Hangi market nerede, acaba gitmek isteyeceğimiz marketin yakınımızda şubesi var mı, acaba bu market ne zaman açılıp kapanıyor, adresi neresi gibi sorularla zaman zaman birçok kullanıcımızın karşılaştığını düşünüyoruz. Bu yüzden Çalışma Saati' nde yerel ve ulusal birçok zincir marketin bütün adres ve iletişim bilgilerine, açılış ve kapanış saatlerine geniş ölçüde yer verdik. Sayfamızı ziyaret ettiğinizde bütün market mağaza şubelerinin bilgilerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Sizler de hala Çalışma Saati' yle tanışmadıysanız rehberimizi ziyaret ederek hem aradığınız her iş yerinin bilgilerine ulaşabilir hem de etrafınızda gördüğünüz sayfamızda yer almayan iş yerlerini kaydederek para kazanabilirsiniz.

Saygılarımızla,
Çalışma Saati

« Ana sayfaya geri