Ana Sayfa » News

Atasun Optik Çalışma Saatleri

30. Mayıs 2018
Atasun Optik Çalışma Saatleri Bu yazımızda sizlere biraz da Optik, gözlük denilince aklımıza ilk gelen markalardan biri olan Atasun Optik' ten bahsetmek istiyoruz. Atasun Optik 44 ülkede, 6.000’den fazla mağazası ile çalışma saatlerinde hizmet veren GrandVısıon şirketinin %100 iştiraki olarak ülkemizde 2007 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Atasun Optik mesai saatlerinde mağazalarına gelen müşterilerin memnuniyetini sağlamak adına en iyi görüş kalitesini, en uygun fiyatlarla müşterilerine sunmaktadır. Atasun Optik 41 ilde 188 şubesiyle çalışma saatlerinde mağazalarına gelen müşterilerine hizmet vermektedir.

Sağlığımız en büyük zenginliğimizdir ve her şeyin başı sağlıktır. Vücudumuzdaki bütün organların sağlığı önemlidir ama beyni direkt olarak etkilediği için gözlerimizin sağlığı daha da büyük önem taşımaktadır. Gözlerimiz dünyaya açılan penceremizdir. Çeşitli sebepler yüzünden zaman zaman göz sağlığımız olumsuz yönde etkilenmektedir. Örneğin yoğun mesai saatlerinde işimizde bilgisayar kullanımları sonucunda, yüksek çözünürlükteki televizyonların karşısında geçirilen zamanlarda,  öğrencilerin ders çalışma saatlerinde kitaplarla fazla vakit geçirdiklerinde ya da çocukların ders çalışma saatlerinden, yetişkinlerin mesai saatlerinden arta kalan zamanlarda uzun saatler oynadıkları bilgisiyar oyunları nedeniyle gözleri olumsuz etkilenmektidir. Tüm bu ve buna benzer birçok sebeple zaman zaman göz tedavisine ihtiyaç duymaktayız.Göz rahatsızlıklarımız için çalışma saatlerinde bir göz doktoruna başvurduktan sonra bize ihtiyacımıza göre önerdiği bir ilaca, gözlüğe ya da lense ihtiyaç duyabiliriz.  Çalışma Saati olarak bütün sağlık kuruluşlarını ve optik mağazalarını siz değerli kullanıcılarımız için rehberimizde kayıt altına aldık. Herhangi bir sağlık probleminde nereye gitsem, hangi hastane nerede, yakınımda hangi göz hastanesi var, açılış saati ve kapanış saatleri nedir, göz doktorunun reçetelendirdiği gözlüğü nereden alabilirim, gideceğim optik mağaza şubesinin kapanış saatinden önce yetişebilir miyim gibi sorularla karşılaştığımızda aradığımız bütün her şeyi sayfamızda bulmanız mümkündür. 


Siz değerli kullanıcılarımız Çalışma Saati' ni ziyaret ettiğinizde bütün bütün Atasun Optik şubelerinin adres iletişim, açılış saati ve kapanış saati bilgilerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.  Henüz Çalışma Saati' yle tanışmayanlar varsa siz de www.calisma-saati.com' u ziyaret ederek, hem aradığınız iş yerinin bilgilerine kolaylıkla ulaşabilir hem de rehberimizde yer almayan iş yeri bilgilerini adres, iletişim ve çalışma saati bilgileriyle kaydederek para kazanma imkanı yaratabilirsiniz. 

« Ana sayfaya geri