Siz değerli kullanıcılarımızın katkılarıyla ülkemizin en kapsamlı rehberi olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz. Özellikle de bu pandemi sürecinde artan e-ticaret ile birlikte kargo firmaları da rağbet görmekte. Bu artış ile birlikte farklı kargo şirketleri de ortaya çıkmaktadır. Yükselen yeni isimlerden birisi olan Vatan Kargo'yu siz değerli kullanıcılarımızın hizmetine sunuyoruz.

İlerleyen teknoloji ile yenilikçi lojistik çözümlerinden faydalanarak düşük seviyede maliyetlerle hizmet vermek amacıyla kurulan Vatan Kargo her geçen gün artan şubesiyle hizmet vermektedir. Şu an yüz altmış bir şubesiyle hizmet veren Vatan Kargo her geçen gün kendine yeni şubelerle büyütmektedir. Hem pandemi döneminde hem de e-ticarete olan ilgi sürekli artmakta olan ülkemizde başlıca kargo şirketlerinin bu dönemdeki yoğunluğu başka kargo şirketlerinin de açılmasını sağladı. Bu dönemde daha fazla hizmet veren Vatan Kargo artan şubeleriyle müşterilerin memnuniyetini sağlamaktadır.

Biz Çalışma Saati olarak da Vatan Kargo şubelerinin adreslerini, telefon numaralarını ve çalışma saatlerini en güncel bilgileriyle siz değerli kullanıcılarımıza sunuyoruz. Ayrıca herhangi bir Vatan Kargo'su şubesinde yaşadığınız deneyimleri bizlerle paylaşabilir; diğer kullanıcılarımıza da yardımcı olabilirsiniz.