2002 yılında kurulan ve ilk dükkanını açan Simit Sarayı 2005 yılında dünyanın Tübitak onaylı ilk simit fabrikasını açarak çalışma saatlerinde hizmet vermeye başlamıştır. Büyüme sürecinde 2007 yılında Franchise sistemine geçmiştir. İlk kez 2010 yılında yurt dışına açılarak Hollanda' da açtığı mağazasıyla çalışma saatlerinde hizmet vermeye başlamıştır. Simit Sarayı bugün 22 ülkede 11 binden fazla çalışanıyla çalışma saatlerinde simit severlerle buluşmaktadır. Ülkemizde de 160' ın üzerinde şubesiyle mesai saatlerinde hizmet vermektedir. Türkiye’de ve dünyanın 22 ülkesinde çalışma saatlerinde 1 milyon misafiri ağırlayan Simit Sarayı bütün şube bilgileriyle Çalışma Saati' nde...

Mis kokusu, harika tadı ve her keseye uygun oluşuyla en güzel lezzetlerden biridir simit. En çok tüketilen yiyeceklerden biri olan simit her gün milyonlarca insanın sofralarında yerini almaktadır. Kimileri güne başlarken kahvaltıda, kimileri acıktığında günün her saatinde, kimileri mesai saatinde işinde ara öğün olarak, çocuğumuz ders çalışma saatlerinde beslenme olarak sık sık simit tüketmektedir.  

Ülkemizde çoğu insanın severek tükettiği simitleri çalışma saatlerinde birçok kafede, pastanede, simitçi, sokak tezgahlarında bulmamız mümkündür. Ayrıca mesai saatlerinde bir simit satan bir yere gittiğimizde her damak zevkine uygun sade simit, gevrek simit, çıtır simit, mahlepli simit, Ankara simidi, sütlü simit gibi birçok simit çeşidini bulabiliriz. Güne başlarken en güzel en keyifli lezzetlerden biri olan simite hemen her yerde çalışma saatlerinde hizmet veren bir simitçide ulaşabiliriz. Bu kadar sevilen ve çok tüketilen bir yiyecek olduğu için hemen her köşede mesai saatlerinde simit satan bir yere rastlamamız ve bu yerin Simit Sarayı olması mümkündür ve her geçen gün simitçilerin sayıları artmakta, sevilen markalar şubelerine bir yenisini eklemektedir.  

Çalışma Saati olarak ülkemizde en sevilen lezzetlerden biri olan simiti çalışma saatlerinde bulabileceğiniz bütün markaların şubelerinin bilgilerini siz değerli kullanıcılarımız için kayıt altına aldık. Bunlardan biri de Simit Sarayı' dır. Sayfamızı ziyaret ettiğinizde bütün Simit Sarayı şubelerinin adres,  iletişim ve çalışma saati bilgilerini kolaylıkla bulabilirsiniz.