Ülkemizde en sevilen spor dallarınından biridir futbol. Takımıyla, taraftarıyla, ligiyle, şampiyonasıyla, milli maçıyla bir tutkudur ülkemizde futbol. Daha küçük yaşlarda başlar futbol sevgimiz. Sevdiğimiz, taraftarı olduğumuz futbol takımının renklerini taşıyan formalarını, milli takım formalarını çoğumuz çocuk yaşlarda giymeye başlarız. Çalışma saatlerinde hizmet veren Fenerium, GS Store, Kartal Yuvası gibi taraftar store mağazaları spor severlerin en gözde alışveriş yerleridir. Spor kulüplerine mali destek sağlamak amacıyla kurulan taraftar mağazaları hem takımlarına fayda sağlarken hem de çalışma saatinde mağazalarına gelen spor severlerin tuttuğu takımın formalarına kavuşmalarını sağlar. Türk Futbolunun gözde takımlarının taraftar mağazalarının hepsi bütün bilgileriyle Çalışma Saatinde...Bu yazımızda sizlere Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray spor kulüplerinin taraftar store mağazalarından bahsedeceğiz: Fenerbahçe Spor Kulübüne destek amaçlı kurulan Fenerium 2000 yılından bu yana çalışma saatlerinde Fenerbahçe taraftarlarına hizmet vermeye başlamıştır. Fenerbahçe Spor Kulübünün lisanslı ürünlerine mesai saatlerinde ülkemizde hizmet veren 83, Kıbrıs' ta ve Hollanda' da çalışma saatlerinde hizmet veren 2 mağazasıyla taraftarlarla buluşmaktadır. 

Beşiktaş Spor Kulübüne mali kaynak sağlamak ve Beşiktaşlı taraftarları lisanslı ürünlerle buluşturmak için 2001 yılında kurulan Bjk Store çalışma saatlerinde hizmet vermeye başlamıştır. 2007 yılında Beşiktaş yönetiminin kararıyla Bjk Store, Kartal Yuvası adını almıştır. Mesai saatleri içerisinde hizmet veren toplam 82 satış noktasıyla Beşiktaşlı taraftarları takımının lisanslı ürünleriyle buluşturmaktadır. 

GS Store, Galatasaray Spor Kulübüne destek amaçlı 2001 yılında Galatasaray Megastore adıyla kurulup çalışma saatlerinde taraftarlarını lisanslı ürünlerle buluşturmaya başlamıştır. 2008 yılında GS Store adını alarak taraftarlarına mesai saatlerinde hizmet vermeye devam etmiştir. Ülkemizde 82 mağazasıyla çalışma saatlerinde mağazalarına gelen taraftarlarına hizmet vermektedir. 

Sporun, sporcunun, taraftarın her zaman destekçisi olacak olan Çalışma Saati' nde bütün spor kulüplerinin adresleri, iletişim bilgileri ve çalışma saatlerini kolaylıkla bulabilirsiniz.

Yapılacak her spor müsabakasında öncelikle dostluğun kazanması dileğiyle... 

Saygılarımızla, 
Çalışma Saati